SK MG PLZEŇ BOLEVEC

SPORTOVNÍ KLUB MODERNÍ GYMNASTIKY

Vítejte na stránkách oddílu SK MG Plzeň Bolevec!

Náš oddíl sídlí v budově Gymnázia Františka Křižíka v Plzni, kde se věnuje kolem 30 děvčat ve věku 5 do 20 let v různých výkonnostních kategoriích. Děvčata se účastní základního a kombinovaného programu v jednotlivcích a volného programu ve společných skladbách.

Co se u nás děvčata naučí?

• Naučí se používat své tělo, ovládat svaly, ale také vnímat hudbu a rytmus.
  • Trénujeme flexibilitu, ladné pohyby, ale současně i dbáme na zpevnění a posilování.
  • Mimo jiné se tu seznámí s děvčaty, které mají stejný zájmem a nadšení se hýbat.

Bojíte se odmítnutí?

Již několikrát se nám stalo, že se talent a potenciál v malé slečně objevil až po určité době, proto neděláme žádný výběr děvčat. Dáváme možnost si moderní gymnastiku zkusit každé slečně, která má zájem. Myslíme si, že je nejdůležitější, aby se děvčatům sport líbil a aby je bavil, protože i to je později na závodech velmi důležité.

Pro více informací ohledně moderní gymnastiky a pravidel najdete na stránkách Českého svazu moderní gymnastiky

© 2021 SK MG PLZEŇ BOLEVECVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode